Zakład Narzędziowy

Histora firmy Zakład Narzędziowy "PZL-Dębica" Sp. z o.o.

1938

Powstanie Wytwórni Urządzeń Chłodniczych "PZL - Dębica"

1938

1997

Wyodbrębnienie Zakładu Narzędziowego z WUCH "PZL Dębica"

2007

Wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008

2007

Zakład Narzędziowy „PZL-Dębica Sp. z o.o. w Dębicy jest samodzielnie działającą firmą od 1997 roku, wyodrębnioną z Wytwórni Urządzeń Chłodniczych „PZL-Dębica” S.A. w Dębicy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i regeneracji narzędzi do obróbki skrawaniem, produkcji oprzyrządowania technologicznego jak również nietypowych części zamiennych wykonywanych według powierzonej dokumentacji.

Od 2007 roku Zakład Narzędziowy posiada wdrożony system zarządzania jakością według ISO 9001:2008 w zakresie projektowania i produkcji wyrobów metalowych, potwierdzony uzyskanym certyfikatem

W przeciągu wielu lat dbania o wysoką jakość zdobyliśmy szerokie grono klientów działających w branży przemysłu lotniczego, gumowego, drzewnego i innych gałęziach.

Od kilku lat współpracujemy z firmami KRONOSPAN (Mielec), SILVA (Mielec), HISPANO-SUIZA (Sędziszów Małopolski), Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego ”PZL-Rzeszów” SA (Rzeszów) oraz innymi, dla których wykonujemy przyrządy i pomoce technologiczne oraz części zamienne według dokumentacji powierzonej lub własnej.

Naszymi klientami są również firmy zagraniczne. Jedną z nich jest firma JV Group dla której produkujemy części wg dokumentacji powierzonej.

Naszym podstawowym celem jest zapewnienie powtarzalności, wysokiej jakości wyrobów oraz sprawności obsługi, a przez to uzyskanie zadowolenia klienta.